Zhušťování vlasů

Mít krásně husté vlasy je snem každé ženy. Každá však nemá tento dar od přírody a některé z žen navíc trpí řídnutím a vypadáváním vlasů. Zhuštění již naštěstí není vůbec složité. Dnes je zhušťování vlasů stejně snadné jako jejich prodlužování. Stačí najít metodu, která je pro nás vhodná a vybrat správný typ vlasů. Zhušťování vlasů dnes nabízí každé kvalitní vlasové či kosmetické studio. Pokud nabízí prodloužení vlasů, jistě se zde dohodneme i na jejich zhuštění.

Velmi často si ženy nechávají vlasy prodloužit a zhustit zároveň. Dosáhnou tak jedinečného výsledku. Jejich vlasy jsou pak přirozeně krásné bez složité každodenní péče.

Zhuštění vlasů probíhá stejnými metodami jako jejich prodloužování. Máme tedy na výběr z různých způsobů uchycení. Rozdíl je v tom, kam se doplňované pramínky připevňují a také v jejich délce. Na zhuštění vlasů je třeba pramenů, které jsou stejně dlouhé jako naše vlastní vlasy. Na zhušťování vlasů však potřebujeme mnohem méně pramínků (zhruba 20–100) než při prodlužování (100–150). To by se mělo projevit i na ceně. Správně provedené zhuštěné vlasy vypadají již na první pohled velmi hezky a dá se dosáhnout efektu několikanásobného objemu. Spoje by měly být nenápadné a přidané prameny k nerozeznání od vlastních vlasů.

Zhuštění vlasů je nutné obnovovat stejně jako prodloužení. I péče o zahuštěné vlasy je v podstatě totožná s péčí o vlasy prodloužené.


Nevíte si rady? Chybí Vám nějaká informace? Zeptejte se v diskusi!