prodloužené vlasy keratinem

prodloužené vlasy keratinem

Vanity 22. 02. 2010 14:41

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Mám asi týden prodloužené vlasy a po umytí mají uplně jinou kvalitu než při aplikaci. Použila jsem masku i kondicionér v rozprašovači, ale přez to mám vlasy suché až krepaté, tvrdé a nepoddájné. Ráda bych věděla jak se o ně starat a jakou použít kosmetiku. Předem děkuji.

ati 31. 03. 2010 22:20

Mám naprosto stejný problém. Už jsem uvažovala jestli to není kvalitou vlasů a třeba na případnou reklamaci. Nemáte někdo zkušenost?

Klára 08. 04. 2010 21:52

Ahoj Holky, to co popisujete vypadá na nekvalitní vlasy :o(. Pravé Evropské vlasy vám vydrží krásně i rok, dva a hlava se může mít každý den. Zkuste si koupit na internetu TEKUTE KRYSTALY – dělají zázraky a jsou určeny na prodloužené vlasy. Na značce ani tak moc nezáleží a ceny se pohybuje cca 200–400Kč. Jinak pak neni jiná možnost než vlásky sundat a koupit KVALITNÍ a nandat je znovu. Mohu vámm doporučit moji kadeřnici z Prahy a Litoměřic slečnu Veroniku, má super ceny a pracuje s produkty od fa POPA (vlásky prodlužuje už několik let, dělá v pražském salonu, momentálně je na mateřské, tak by vám dala i slevu na vlasy) veronika.prchalova@email.cz

Laura 29. 01. 2012 12:05

Ahojky já mám z prodlužováním vlasů různé zkušenosti z aukra vlasy – hnussss a pro změnu na netu je plno podvodníků co ti prodaj vlasy jako že evropy a ty je máš za 2 měsíce v koši za spousty tisíc. Já mám evropy panenské už 3rok a jsou stále jako nové. Stály mě 6700+1500 nasazení a ještě mi paní doporučila salony se kterýma spolupracuje, že prodlužko umí. Mrkni na www.vlasy-cz.cz mám vlasy od nich,ale hlavně tam je článek o druhy prodlužování i videa pro inspiraci. Je třeba vlasy proštudovat a vybrat si správně.

klára 15. 03. 2012 19:22

dobrý den ráda bych věděla jak dlouho vydrží připevněné vlasy kvalitním keratinem, také by mě zajímalo za jak dlouho se sesunou a jsou potřeba sundat a znovu nasadit jestliže mám šikovnou kamarádku která by mi vlasy prodloužila, jestli nějaká z vás máte zkušenosti děkuju ;) budu vděčná za každou radu :)

Tereza 09. 06. 2012 19:14

nabízím prodloužení vlasů metodou keratin v pohodlí vašeho domova za výhodné ceny,jsem studentka a prodloužím vám i vaše zakoupené vlásky, nebo jen posunu ty prodloužené, používám kvalitní keratin který je tvrdý a nesjíždí, na tuhle metodu prodlužování vlasů mám zvlášť absolvovaný certifikovaný kurz, v případě zájmu mi pište na email niiinunka@centrum.cz také provedu i jiné kadeřnické služby,budu se těšit

Tea.kyticka 12. 07. 2012 15:17

Ahoj holky, jen se chci zeptat, mám prodloužené vlásky a docela mi vypadávají (né celé prameny, jen samotné vlasy).Když se češu, tak vypadávají a i různě na zemi nebo i v ruce mi občas zůstane vlas. Vypadávají mi ty prodloužené, né moje vlasy. A jelikož s tím nemám moc zkušeností, tak se docela lekám. Tak jen jestli je to normální, nebo bych to měla nějako řešit??? Prodloužené vlasy mám metodou keratin cca týden. Dlouhé 45cm a jsou nasazené na mé krátké vlasy cca 5–7cm a kór ještě hodně jemné vlásky mám, možná to bude i tím. Ozvěte se a díky :)

LauretKa 27. 07. 2012 16:22

Dobrý den, pokud máte evropské nebo indické vlasy (vlasy evr. typu ne Evropy VIRGIN) tak se kvalita , nebo spíš nekvalita vlasů pozná právě až po umytí, většinou ztratí lesk a jsou jako sláma… Narazit n akvalitní vlasy je někdy um. Já si koupila indie u http://vlasykprodluzovani.cz/ a jsem spokojená i po 3 měsících.. sicekondicionér a kůry používám, to se ale musí stejně na všechny typy prodlužka.

Monika 09. 10. 2012 21:24

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mam asi tyden prodlouzene vlasy metodou keratin,zdaa se mi ale ze prameny sjíždí,mam i celkem jemne vlasy,muze to byt tim?dekuji za odpoved

«  1 

Přidat reakci