Péče o vlasy s keratinem

Péče o vlasy s keratinem

Niky 31. 01. 2010 19:22

Dobrý den. Chtěla bych se poradit o péči a o použití výrobků na vlasy s keratinem. Např:jaké šampony, gely..atp..použít

JitaK 31. 01. 2010 19:23

Ahoj, tak zaprvé by ti měli nejlépe poradit v salónu, kde sis nechala vlasy prodloužit. Nemusíš od nich ty výrobky brát, pokud to chceš mít levnější. Oni však vědí přesně, co máš na hlavě a mohou tak doporučit něco přesně pro tebe… Jinak, co se týče šampónu na prodloužené vlasy, tak podle mě není třeba nic extra speciálního. Já osobně třeba používám Elseve a jsem spokojená. Tobě samozřejmě vyhovovat nemusí

Tea.kyticka 12. 07. 2012 14:51

Ahoj holky, jen se chci zeptat, mám prodloužené vlásky a docela mi vypadávají (né celé prameny, jen samotné vlasy).Když se češu, tak vypadávají a i různě na zemi nebo i v ruce mi občas zůstane vlas. Vypadávají mi ty prodloužené, né moje vlasy. A jelikož s tím nemám moc zkušeností, tak se docela lekám. Tak jen jestli je to normální, nebo bych to měla nějako řešit??? Prodloužené vlasy mám metodou keratin cca týden. Dlouhé 45cm a jsou nasazené na mé krátké vlasy cca 5–7cm a kór ještě hodně jemné vlásky mám, možná to bude i tím. Ozvěte se a díky :)

Kati 27. 07. 2012 16:33

Stalo se mi u keratinu to samé – nekvalitní keratin nebo špatné nasazení :) Všechny vlasy nemáš spojené s těmi svými – proto vypadávají. Asi bych se obrátila na to kde ti to dělali, případně vyzkoušela jinou metodu. U keratinu je v tomto případě vcelku jedno jak husté máš vlasy, měly by držet. Už jsem vyzkoušela 4 metody a nejlepší byly určitě micro-ringy. Keratinové nehtíky jsem měla z http://vlasykprodluzovani.cz/ , čiré a spokojenost. 45cm a vypadávají, to byla teda celekem drahá investice na to aby ti pomalu vypadly..

ternach 20. 11. 2012 11:04

Já třeba používám s keratinem šampon Loreal Total repair a jsem s ním spokojená. Jak ale psala JitaK, každému vyhovuje něco jiného, takže asi záleží na tobě. Chce to vyzkoušet.

maty 05. 02. 2013 16:48

Ahoj, holky nemáte zkušenost s prodlužovanými vlasy keratinem, příjde mi že moje vlasy co mi odrůstají se mi hrozně cuchají a bojím se až je budu sundávat aby mi to šlo vůbec rozčesat.

 «  1 

Přidat reakci