Levné prodlužování vlasů

Levné prodlužování vlasů

Monča 29. 04. 2010 23:47

Ahoj, jaká je nejlevnější metoda prodloužení vlasů? Bydlím v Ostravě, nevíte někdo o nějakém fajnovém salóně poblíž? :)..

Martina 24. 06. 2010 22:30

Prodloužím vlásky za nádhernou cenu..a to za 45–50cm za cenu 3tis s prací komplet, ale nestříham..Vlasy jsou Evrop.typ jsou kvalitní lesklé,neponičené a ošetřované..Dojedu kamkoliv není problém..za cestu si nechávam hradit simbolických 600kč..celková cena tedy vyjde na 3600kč!!!Budu se těšit:-)Přijemný den přeje Martina vitovcová..

Monika 18. 08. 2010 10:20

Ahojky mela bych zajem o prodlouzeni vlasku metodou micro ring.Prosim napis mi cenu chtela bych delku 55cm.Bydlim v Jicine Monika.pluharova@centrum.cz

Linda 25. 08. 2010 12:01

Můžu se zeptat ? proč tak levně ? vždyť je to strašně drahý,tak jak to,že to děláš tak levně ? Máte nějaký fotky ,komu jste to prodlužovala ? :) Děkuji

Zuzana 10. 10. 2010 13:20

Prodlužuju vlásky středoevropskými panenskými vlasy metodou keratin s certifikátem Akce na- řecké vlásky 40–50cm 68KČ pramen
-východoevropské vlasy 40–50cm 70kč pramen

super ceny středoevropských vlásků,k prodlou­žení kartáč zdarma

Petra 21. 11. 2010 18:41

Jakto,že takhle levně?…taky mě ta cena zarazila,po nějaké době,když mi ty vlasy odrostou,jde že by jste znovu přijela a dodělala mi je?… koupila jsem si clip-in ale nedá se říct že bych byla nějak extra spokojená…

Alex 20. 12. 2010 22:55

Máte někdo nějaké zkušenosti s někým v Brně? Hlavně někdo o tom opravdu již něco ví… Mám extrémně jemné vlasy a slabé kořínky… Tak zda by mi to vůbec doporučila…

M. 28. 12. 2010 09:46

Dělají to v Salon EXTE BRNO s.r.o. Masarykova 12602 00 Brno, metoda je Bond plus,já mám taky strašně jemný vlasy a mám jich hrozně málo, dávají mi 120 pramínků na prodloužení a hlavně na zahuštění,délku mám 40 cm a jsem maximálně spokojená,krásně to drží,jednou za dva měsíce jdu na posunutí pramínků, to platím 2.000 Kč. Platila jsem 20.000 za evropské vlasy,vydrží tak 2–3 roky, potom se to musí vyměnit,pokud chcete pořád zachovat požadovanou délku,pokud ne,tak je můžete mít i o trochu kratší kolik let chcete. Navíc to není poznat,že je máte prodloužené,vy­padají přirozeně.

Terka 13. 01. 2011 09:52

Podívej se na zkušenosti ze salónu profibeauty tady: http://www.profibeauty.cz/zkusenosti Používaj všechny metody, výběr vlasů máš od asijských přes indické východoevropské až pro panenské evropské, vždy doporučí co je pro tebe nejlepší(metodu, vlasy, kosmetiku). Na spoje máš záruku, dostaneš členskou kartu, slevy na posunutí. Jediní dávají na lepší vlasy až rok záruku a ceny super!!! Všem DOPORUČUJI!!!

Nell 09. 03. 2011 19:38

Ahoj holky,nevíte někdo jaký tip prodlužování je nejlepší?? A kde nebo kdo by mi je udělal za lepší cenu ? Mám vlasy něco více přes ramena a chtěla bych je do půli zad. Jsem z Prahy. Děkuji, když tak můžete napsat i na npodobinska@seznam.cz

«  1  2  3  4  5  6  7     

Přidat reakci