Keratin ANO nebo NE...

Keratin ANO nebo NE...

Vaness 12. 04. 2011 15:27

Ahoj holky,

chtěla bych si nechat prodloužit vlasy keratinem. Mám melírované vlasy a jsou dost křehké, zničené (roztřepené konečky, lámou se…).

Mám proto docela velké obavy nechat si vlasy prodloužit keratinem, ale jinou metodu nechci, jelikož mám docela řidké vlasy a metoda jako „Micro ring“ apod. mi půjde ve vlasech vidět. A nemluvím o tom, když budu mít vlasy v culíku… Jenže bohužel málokterá kadeřnice řekne pravdu. Např. že se vlasy po keratinu ničí, jelikož chce hlavně vydělat. Proto pořád váhám. Co recenze, to jiný názor. Dále jsem hodně četla, že se vlasy prodloužené keratinem hrozně cuchají a při česání se „to zadrhává“, což si myslím, že by bylo pro mé vlasy docela „záhul“.

Jinak, jak poznám, že jde o kvalitní keratin? Slyšela jsem, že nejkvalitnější je ten německý.

Neznáte některá z Vás nějakou kadeřnici v Brně (popř. okolí), která je opravdu PROFESIONÁL v prodlužování vlasů keratinem a můžu se spolehnout, že mi vlasy nezničí?

Díky moc za rady.

Mějte se!

Petra 13. 04. 2011 18:59

Keratinem špatný

bara7 16. 04. 2011 06:56

Ja mela vlasy uplne stejne…po nekolika melirech,uplne tenke a polamane.vlasy jsem nechavala dorust ,ale stejne se vzdy v pulce ulomili.az jsem se na internetu docetla o brazilskem keratinu -vlasove peci na vlasy.tahle kura sice neni levna zalezitost,nicmene pokud je dobre udelana a s kvalitnim brazilskym keratinem opravdu stoji za investici..vlasy mi behem nekolika mesicu povyrostly a zesilily natolik, ze byly pripraveny k prodlouzeni­..Zvolila jsem metodu opet keratin..vlasy mam treti mesic a musim pochvalit mou kadernici,nemuzu si vysledek vynachvalit..spoje nejsou skoro vubec povolene,prameny nsklouzavaji.nemuzu vam rict ,jak to vlasy zetezuje,protoze prodluzko porad mam,nicmene dovolim si tvrdit ,ze pokud bude prace opravdu dobra,myslim ze tato metoda vlasy nezatizi o nic vice jako ty ostatni.spis bych se zamerila vic pri hledani vlasu na prodlouzeni ,protoze v dnesni dobe je trh zamoren vsema ruznyma syntetikama a je opravdu tezke rozeznat co je vlas lidsky a co umely.

Kačka 06. 10. 2011 22:01

Ahoj Vaness pokud máš takové vlasy tak určitě bych do keratinu nešla. Málo která kadeřnice ti je krásně sundá vesměs ti vyškubou plno vlasů a pry je to v pohodě…né není!! zkus vlasy třeba tapex nebo tapex premium když nechceš micro ringy- ty jsou zrovna malinké nejsou vidět více než keratin. Zkus se podívat tady www.vlasy-cz.cz mají tam všechny metody a hlavně i videa. Mám od nich taky vlasy už 3rok a ba naopak moje jsou úžasnější než předtím paní mi poradila mnoho domacích masek na vlasy.

Radka 06. 01. 2012 21:11

No jestliti pujde microring vidět a kreatin není fakt dobrý nápad tak zkus clip-in… tady máš napsané o co jde a jak to vypadá =) vlásky si nezničíš a budeš je mít prodloužené tak že to nepůjde poznat – http://www.vlasykprodluzovani.cz

Tereza 25. 04. 2012 06:03

nabízím prodloužení vlasů metodou keratin v pohodlí vašeho domova za výhodné ceny, prodloužím vám i vaše zakoupené vlásky, nebo jen posunu ty prodloužené, používám kvalitní keratin který je tvrdý a nesjíždí, na tuhle metodu prodlužování vlasů mám zvlášť absolvovaný kurz, v případě zájmu mi pište na email niiinunka@centrum.cz budu se těšit

Marie 03. 05. 2012 17:00

Dobrý den, nabízím prodlužování metodou keratin. Keratin je bez lepidel tudíž nepoškozuje vaše vlasy. Prodlužuji syntetickým monovláknem, vyrobeným hlavně s tím úmyslem , aby jste měli pořád krásné a upravené vlasy i po návštěvě kadeřníka. Předem říkám, že to není klasická syntetika! Je k nerozpoznání od přírodních vlasů. Cena již od 3000 Kč i s nasazením. Už nemusíte utrácet 10000 za přírodní vlasy, které musíte stále stříhat ,aby hezky vypadaly.

Podívejte se na www.holy-nails.com email: m.sazelova@seznam.cz telefon: 721150926

Kati 27. 07. 2012 16:28

Dobrý den,

já už teda vyzkoušela 4 metody včetně tulejek které se v ČR ani neprodávají a nejlepší byly jednoznačně micro ringy.. co se týče keratinu taky jsem byla spokojená ale vadí mi ty spoje. Když je to uděláno profesionálně, tak nejdou pomalu ani cítit :) Co se týče sundávání tak musí kadeřnice použít opravdu dostatečně dost odstraňovače a pak to jde téměř samo dolů bez poškození vlasů. Většinou to dělají tak že jeden odstraňovač použijí i na 3 4 lidi (z vlastní zkušenosti) a vyrvou vám u toho půlku hlavy, takže by to chtělo opravdu někoho renomovaného (myslím že v tomto případě spíš soukromnice nebo přímo prodlužovací salony) Kvalitní keratin poznáte až když je na hlavě, jestli drží. Nekvalitní sundáte z hlavy jako nic (taky vlastní zkušenost, bohužel) .. sama jsem si nehty sundala díky nekvalitnímu keratinu všechny prodloužené prameny (70ks) aniž bych s tím měla nějaký problém, v tomto případě by vám to měla kadeřnice nasadit znovu jelikož jde o nekvalitní materiál.

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit stránku http://vlasykprodluzovani.cz/ jak materiál k prodlužování tak i samostatný keratin. Opravdu jsem byla spokojena (a stále jsem)

Hodně štěstí :)

luci69 19. 09. 2012 15:59

mě taky vyhovuje micro ring koupila jsem si je ne www.vlasy-cz.cz a jsou kvalitní

ali 16. 11. 2012 16:50

já mám taky vlásky velmi křehké. Dala jsem si keratin a jsem spokojená sice mi trvalo než jsem si na to zvykla ale ted už bych bez nich nemohla být. Paní s eshopu www.vlasy-cz.cz mi poradila jak se mám o vlásky šetrně strarat.

«  1  2     

Přidat reakci