Prodlužování vlasů metodami Bond Plus a Bellargo

Bond Plus

Prodlužování vlasů metodou Bond Plus nabízí poměrně šetrný způsob prodloužení, který je aplikovatelný již od 7 cm délky vlastních vlasů. Vlasy jsou na sebe mechanicky napojeny a jedná se o metodu prodloužení vlasů za tepla. Princip zde spočívá ve spojení vlastních vlasů s doplňkovými prameny pomocí speciálních plastových trubiček (velikost zhruba 1,5 cm). Ty mají při vysokých teplotách unikátní smršťovací vlastnosti (kolem 120ºC).

Trubičky jsou během procedury na vlastní vlasy navlékány pomocí speciálního háčku a následně je do nich vložen prodlužující pramen. Pak již může následovat zahřátí. Spoje se dělají na vlasech zhruba 1cm od pokožky hlavy a k zahřátí plastových trubiček se používají speciální tepelné kleště. Trubičky fixují vlasy velmi pevně.

Prodloužení vlasů metodou Bond Plus je nutné upravit zhruba každé 3 měsíce, avšak závisí to především na individuální rychlosti růstu vlasů. Postup je velice jednoduchý. Musí se uvolnit existující spoje a prodlužující prameny vrátit do původní pozice. Tam dojde již známým postupem k nové fixaci napojovaného pramínku na vlastní vlasy.

Bellargo

Metoda prodlužování vlasů Bellargo je téměř shodná s metodou Bond Plus, má jen jednu drobnou odlišnost. Pevnost spoje je podpořena drobným uzlíkem na vlastních vlasech, který brání trubičce sklouznout. Uzlík nedělá žádné problémy při posouvání pramenů či jejich odstranění. Dá se velmi lehko uvolnit a rozvázat.

Shrnutí

Při správném použití metod Bond Plus a Bellargo nedochází k přímému zahřívání vlastních vlasů. Ani v dlouhodobějším horizontu nehrozí žádné poškození vlasů, neboť spoje neuvolňují žádné škodlivé látky.

Prodlužovací metody Bellargo ani Bond Plus nejsou příliš vhodné k prodlužování velmi jemných nebo řídkých vlasů. Spoje jsou totiž viditelné, a to i přesto, že se užívá spojovacího materiálu v barvě shodné s vlasy. Jinak se Bellargo i Bond Plus hodí jak k prodlužování vlasů, tak i ke zhušťování vlasů. Obě metody jsou licencované.

Cena za prodloužení metodami Bond Plus a Bellargo je velmi individuální a záleží především na délce pramenů. Počítat můžete zhruba s cenou v rozmezí 10 000 – 25 000 Kč za prodloužení včetně materiálu.


Nevíte si rady? Chybí Vám nějaká informace? Zeptejte se v diskusi!